Jabatan Perbendaharaan

Papar #
Nama Kedudukan Telefon Mudah alih Faks
Pejabat Am Jabatan 04-5497463
Unit Operasi Penguatkuasaan Tunggakan Cukai 04-5497470/471
En. Shahrulnizad b. Abdul Razak Pengarah 04-5497406 013-4322970
Pn. Norshazila bt. Alias Penolong Pengarah Kanan 04-5497460
En. Mohamad Nizam b. Md Shariff Penolong Pengarah Kanan 04-5497668
Pn. Lai Yen Yi Penolong Pengarah Kanan 04-5497473
Pn. Aida bt Ishak Ketua Pen. Akauntan Kanan 045497464
Pn. Nazirah bt Darus Pen. Akauntan Kanan 045497466
Pn. Norhayati bt Ghazali Pen. Akauntan 045497472
Pn. Norfazilah Zainon Pen. Akauntan 045497467
Pn. Suria bt Md. Idris Pen. Akauntan 045497468
Pn. Rahida bt Abdul Rahim Pen. Akauntan 045497841
Pn. Fazidah bt Abdul Malik Pen. Akauntan 045497474
Cik Zamzaini bt Mohamed Nazar Pen Pegawai Tadbir 045497790
Pn. Zaleha bt Zakri Pen. Akauntan 045497863
En. Mohamad Airil Nazreen b Mohamad Shukor Pen. Akauntan 045497891